Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (33 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Real name
se: Albma namma

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: all
se: buot

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Attachment
se: Mielddus

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Video
se: Filbma

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
