Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.6) - en to ht translation catalogue (25 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont
