Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (42 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: more
sr: још

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Menu
sr: Мени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Welcome
sr: Добродошли

en: State
sr: Статус

en: Text color
sr: Боја текста

en: Log in
sr: Пријави се

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Front page
sr: Насловна страна

en: First day of week
sr: Први дан у недељи

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Draft
sr: Предлог

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Branding
sr: Брендирање

en: New draft
sr: Нови предлог

en: Edit draft
sr: Промени предлог
