Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (135 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Real name
ca: Nom real

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: all
ca: tot

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Parent
ca: Pare

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Menu
ca: Menú

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Continue
ca: Continua

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: term
ca: terme

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Footer
ca: Peu

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Published
ca: Publicat

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Count
ca: Quantitat

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Photos
ca: Fotografies

en: Gallery
ca: Galeria

en: Advanced
ca: Avançat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Calendar
ca: Calendari

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Text color
ca: Color del text

en: Appearance
ca: Aparença

en: Log in
ca: Entra

en: Square
ca: Quadrat

en: Both
ca: Ambdós

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Expires
ca: Expira

en: Defaults
ca: Per defecte

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Community
ca: Comunitat

en: Front page
ca: Portada

en: Short
ca: Curt

en: Map
ca: Mapa

en: author
ca: autor

en: First day of week
ca: Primer dia de la setmana

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: People
ca: Gent

en: Video
ca: Vídeo

en: Team
ca: Equip

en: Province
ca: Província

en: Locality
ca: Localitat

en: News
ca: Notícies

en: Apply
ca: Aplica

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Mapping
ca: Associacions

en: Drafts
ca: Esborranys

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: - none -
ca: - cap -

en: by !name
ca: per !name

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Light
ca: Clar

en: My content
ca: El meu contingut

en: Help topics
ca: Temes d'ajuda

en: Draft
ca: Esborrany

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Announcements
ca: Anuncis

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Visitors
ca: Visitants

en: Blog entry
ca: Entrada de bloc

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Archived
ca: Arxivat

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Who can register accounts?
ca: Qui pot registrar comptes?

en: Administrators only
ca: Només els administradors

en: Visitors, but administrator approval is required
ca: Visitants, però es requereix aprovació per part de l'administrador

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: view all
ca: veure tots

en: Trim length
ca: Retalla la llargada

en: This ID is unique to each site you want to track separately, and is in the form of UA-xxxxxxx-yy. To get a Web Property ID, <a href="@analytics">register your site with Google Analytics</a>, or if you already have registered your site, go to your Google Analytics Settings page to see the ID next to every site profile. <a href="@webpropertyid">Find more information in the documentation</a>.
ca: Aquest ID és únic per cadascun dels webs de què es vulgui fer el seguiment per separat, i està al formulari de UA-xxxxxxx-yy. Per aconseguir un Web Property ID, <a href="@analytics">registreu el vostre web amb Google Analytics</a>, o si ja el teniu registrat, aneu a la pàgina de configuració de Google Analytics per mirar el ID al costat de cadascun dels perfils de web. <a href="@webpropertyid"> Trobareu més informació a la documentació</a>.

en: Dark
ca: Fosc

en: Nothing
ca: Res

en: Master
ca: Mestre
