Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (83 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Menu
eo: Menuo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Published
eo: Publikigita

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Desc
eo: malkreske

en: node
eo: nodo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Log in
eo: Ensalutu

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Short
eo: Mallonga

en: First day of week
eo: Unua tago de la semajno.

en: People
eo: Uzantoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Mapping
eo: Mapigo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: by !name
eo: de !name

en: Help topics
eo: Helpaj temoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: Blog entry
eo: Blogaĵo

en: Who can register accounts?
eo: Kiu povas verki kontojn?

en: Administrators only
eo: nur administrantoj

en: Visitors, but administrator approval is required
eo: vizitantoj sed administrantoj devas akcepti

en: Asc
eo: kreske

en: Finished!
eo: Finita!
