Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (62 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Real name
kk: Шынайы аты

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Menu
kk: Мәзір

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Published
kk: Жарияланған

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Count
kk: Саны

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Log in
kk: Кіру

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Front page
kk: Басты бет

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Help topics
kk: Көмек бөлімі

en: Blog entry
kk: Блог жазбасы
