Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (127 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Parent
lv: Vecāks

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Event
lv: Notikums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Node
lv: Mezgls

en: term
lv: termins

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Footer
lv: Kājene

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Published
lv: Publicēts

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Gallery
lv: Galerija

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Both
lv: Abi

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Street
lv: Iela

en: Additional
lv: Papildus

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Short
lv: Īss

en: Map
lv: Karte

en: author
lv: autors

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: People
lv: Cilvēki

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Drafts
lv: Melnraksti

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Image file
lv: Attēla fails

en: by !name
lv: !name

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: No link
lv: Nav saites

en: Help topics
lv: Palīdzības temati

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Announcements
lv: Paziņojumi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Visitors
lv: Viesi

en: Blog entry
lv: Bloga ieraksts

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Who can register accounts?
lv: Kurš var reģistrēt kontus?

en: Administrators only
lv: Tikai administratori

en: Visitors, but administrator approval is required
lv: Viesi, bet ir nepieciešams administratora apstiprinājums

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Trim length
lv: Griezuma garums

en: Nothing
lv: Nekas

en: %1's blog
lv: lietotāja %1 blogs
