Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (68 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Real name
ne: साचो नाम

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Menu
ne: मेनु

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Footer
ne: फुटर

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: node
ne: नोड

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Appearance
ne: रूप

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Short
ne: छोटो

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
