Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.7) - en to or translation catalogue (17 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: node
or: ନୋଡ୍

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା
