Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.7) - en to pa translation catalogue (37 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: node
pa: ਨੋਡ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: People
pa: ਲੋਕ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
