Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (36 entries)

en: Home
mn: Кол арын

en: Title
mn: Ат

en: Pages
mn: Арыннар

en: Status
mn: Байдал

en: Delete
mn: Ыраары

en: Content
mn: Утка

en: Type
mn: Янзы

en: Author
mn: Чогаалчы

en: Comments
mn: Тайылбырлар

en: Yes
mn: Ийе

en: No
mn: Чок

en: Edit
mn: Өскертири

en: Name
mn: Ат

en: Help
mn: Дуза

en: Default
mn: Ниити

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: All
mn: Шупту

en: Block
mn: Аптара

en: Page
mn: Арын

en: Never
mn: Кажан-даа евес

en: Appearance
mn: Дашты

en: Log in
mn: кирери

en: ‹ previous
mn: ‹ мурнунда

en: next ›
mn: соонда ›

en: Front page
mn: Кол арын

en: Short
mn: Кыска

en: People
mn: Кижи

en: « first
mn: « бирги

en: last »
mn: сөөлгү »

en: Main menu
mn: Кол меню
