Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.8) - en to be translation catalogue (104 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Real name
be: Сапраўднае імя

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: all
be: усе(ё)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Daily
be: Штодзённа

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Menu
be: Меню

en: Attachment
be: Дадатак

en: Continue
be: Працягнуць

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Node
be: Вузел

en: term
be: тэрмін

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Published
be: Апублікавана

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Count
be: Колькасць

en: Overridden
be: Адменена

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: node
be: матэрыял

en: General
be: Агульны

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Montserrat
be: Монтсеррат

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Short
be: Сціслы

en: Map
be: Мапа

en: First day of week
be: Першы дзень тыдню

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: People
be: Карыстальнікі

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Help topics
be: Даведкі (help topics)

en: Draft
be: Чарнавік

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: Blog entry
be: Запіс у блогу

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Who can register accounts?
be: Хто можа рэгiстраваць рахункi.

en: Administrators only
be: Толькi адмiнiстратары

en: Visitors, but administrator approval is required
be: Наведвальнікі, але патрабуецца пацверджанне адміністратара.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Trim length
be: Даўжыня абрэзанага тэксту

en: Dark
be: Цёмная

en: Nothing
be: Нічога

en: You should almost always notify new users that their account has been created.
be: Амаль заўжды вы павінны паведаміць новым карыстальнікам што іхні рахунак быў створаны.
