Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (79 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Real name
bg: Име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Menu
bg: Меню

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Continue
bg: Продължи

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Footer
bg: Под черта

en: Published
bg: Публикувано

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Count
bg: Брой

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: node
bg: възел

en: General
bg: Общи

en: Calendar
bg: Календар

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Appearance
bg: Теми

en: Log in
bg: Вход

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Front page
bg: Начална страница

en: First day of week
bg: Първи ден на седмицата

en: Right
bg: Дясно

en: People
bg: Потребители

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: by !name
bg: от

en: Sharing
bg: Споделяне

en: Help topics
bg: Помощен индекс

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Visitors
bg: Посетителите

en: Blog entry
bg: блог запис

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: Who can register accounts?
bg: Кой може да регистрира акаунти?

en: Visitors, but administrator approval is required
bg: Посетителите, но се изисква одобрение от Администратора
