Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.8) - en to gl translation catalogue (124 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Real name
gl: Nome real

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: all
gl: todos

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Parent
gl: Pai

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Menu
gl: Menú

en: Event
gl: Evento

en: Attachment
gl: Anexo

en: Continue
gl: Continuar

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Node
gl: Nodo

en: term
gl: termo

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Count
gl: Contar

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Gallery
gl: Galería

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: node
gl: nodo

en: General
gl: Xeral

en: Calendar
gl: Calendario

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Square
gl: Cadrado

en: Both
gl: Ambos

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Postal code
gl: Código postal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Short
gl: Curto

en: Map
gl: Mapa

en: author
gl: autor

en: First day of week
gl: Primeiro día da semana

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: People
gl: Persoas

en: Province
gl: Provincia

en: Apply
gl: Aplicar

en: Transparent
gl: Transparente

en: Mapping
gl: Mapeo

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Image file
gl: Ficheiro da imaxe

en: by !name
gl: por !name

en: Sharing
gl: Compartir

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Help topics
gl: Temas de axuda

en: Draft
gl: Borrador

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Visitors
gl: Visitantes

en: Blog entry
gl: Entrada de blog

en: revision user
gl: usuario revisor

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Archived
gl: Arquivado

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Who can register accounts?
gl: Quen pode crear contas?

en: Administrators only
gl: Só administradores

en: Visitors, but administrator approval is required
gl: Visitantes, pero é necesaria a aprobación dos administradores

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: view all
gl: ver todo

en: Trim length
gl: Recortar lonxitude

en: Dark
gl: Escuro

en: Nothing
gl: Nada

en: Edit draft
gl: Editar borrador
