Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.8) - en to ku translation catalogue (83 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Real name
ku: ناوی ڕاستی

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Count
ku: ژمارە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: node
ku: گرێ

en: General
ku: گشتی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Montserrat
ku: مۆنتسێررات

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Short
ku: کورت

en: First day of week
ku: یەکەم ڕۆژی هەفتە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: People
ku: خەڵک

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Top contributors
ku: بەشداربووە چالاکەکان

en: Help topics
ku: بابەتەکانی یارمەتی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Visitors
ku: میوانان

en: Blog entry
ku: دەقی بڵاگ

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Who can register accounts?
ku: کێ بۆی هەیە هەژمار تۆماربکات؟

en: Administrators only
ku: تەنها بەڕێوەبەران

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Nothing
ku: هیچ
