Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.8) - en to mk translation catalogue (22 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Help
mk: Помош

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: node
mk: јазол

en: Log in
mk: Најави ме

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
