Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (170 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: more
pl: więcej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Misc. options
pl: Dodatkowe opcje

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: all
pl: wszystkie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Event
pl: Termin

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Node
pl: Węzeł

en: term
pl: termin

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Footer
pl: Stopka

en: Welcome
pl: Witamy

en: Published
pl: Opublikowane

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Count
pl: Liczba

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Gallery
pl: Galeria

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Linear
pl: Liniowy

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: node
pl: zawartość

en: General
pl: Ogólne

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Square
pl: Kwadrat

en: Both
pl: Oba

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Expires
pl: Wygasa

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Street
pl: Ulica

en: Additional
pl: Dodatkowe

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Community
pl: Społeczność

en: Front page
pl: Strona główna

en: Short
pl: Krótka

en: Map
pl: Mapa

en: author
pl: autor

en: First day of week
pl: Pierwszy dzień tygodnia

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: People
pl: Ludzie

en: Video
pl: Wideo

en: Team
pl: Zespół

en: Province
pl: Województwo

en: Blue Lagoon
pl: Niebieska laguna

en: New content
pl: Nowa zawartość

en: News
pl: Aktualności

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Drafts
pl: Szkice

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: - none -
pl: - brak -

en: by !name
pl: autor: !name

en: Sharing
pl: Udostępnianie

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Light
pl: Jasny

en: Country name
pl: Nazwa kraju

en: My content
pl: Moje treści

en: Help topics
pl: Zagadnienia

en: Draft
pl: Szkic

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Announcements
pl: Publikacje

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Blog entry
pl: Wpis w blogu

en: Facility
pl: Obiekt

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Announcement
pl: Ogłoszenie

en: revision user
pl: autor wersji

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Who can register accounts?
pl: Kto może rejestrować konta użytkowników?

en: Administrators only
pl: Tylko administratorzy

en: Visitors, but administrator approval is required
pl: Odwiedzający, ale wymagane jest zatwierdzenie konta przez administratora

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pl: Lista oddzielonych przecinkiem słów opisujących zawartość.

en: view all
pl: zobacz wszytkie

en: Highlight color
pl: Kolor wyróżnienia

en: Set status
pl: Ustaw status

en: Trim length
pl: Długość przyciętego tekstu

en: This ID is unique to each site you want to track separately, and is in the form of UA-xxxxxxx-yy. To get a Web Property ID, <a href="@analytics">register your site with Google Analytics</a>, or if you already have registered your site, go to your Google Analytics Settings page to see the ID next to every site profile. <a href="@webpropertyid">Find more information in the documentation</a>.
pl: Ten identyfikator jest unikalny dla każdej witryny, którą chcesz śledzić oddzielnie i pasuje do wzoru UA-xxxxxxx-yy. Aby otrzymać <em>Web Property ID</em>, <a href="@analytics">zarejestruj swoją witrynę w Google Analytics</a> lub, jeżeli twoja witryna jest już zarejestrowana, przejdź do strony ustawień Google Analytics, aby zobaczyć ID obok każdego profilu witryn. <a href="@webpropertyid">Więcej informacji dostępne w dokumentacji</a>.

en: Dark
pl: Ciemny

en: Nothing
pl: Niczego

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Header First
pl: Nagłówek pierwszy

en: Header Second
pl: Nagłówek drugi

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: You haven't created or edited any content.
pl: Jeszcze nie utworzyłeś i nie edytowałeś żadnych zawartości.

en: Revised by
pl: Zrewidowane przez

en: New draft
pl: Nowy szkic

en: Edit draft
pl: Edytuj szkic

en: Master
pl: Główny

en: Activity Type
pl: Typ aktywności

en: Tall
pl: Wysoki

en: Set moderation state
pl: Ustaw stan moderacji

en: Don't require e-mail verification
pl: Weryfikacja e-mail nie jest wymagana

en: Require e-mail verification
pl: Wymagana weryfikacja e-mail

en: Moderation history link
pl: Odnośnik do historii moderacji

en: This list displays content in the "Needs review" state that you can moderate. Currently there is no such content.
pl: Ta lista wyświetla zawartość stworzoną przez Ciebie i wymagającą zatwierdzenia. Aktualnie taka zawartość nie istnieje.

en: Where?
pl: Gdzie?
