Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.9) - en to bo translation catalogue (109 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: term
bo: ཐ་སྙད

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Count
bo: གྲངས

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Montserrat
bo: མོང་ཐེ་སེ་ར་ཐེ་གླིང་ཕྲན།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Short
bo: བསྡུས་པ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: First day of week
bo: གཟའ་འཁོར་གཅིག་གི་ཉིན་དང་པོ

en: Left
bo: གཡོན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Sharing
bo: མཉམ་སྤྱོད།

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Help topics
bo: རོགས་རམ་གྱི་བརྗོད་བྱ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Blog entry
bo: ཟིན་བྲིས་འཇུག་སྒོ

en: revision user
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Who can register accounts?
bo: སུས་ཐོ་འགོད་བྱས་ཆོག

en: Administrators only
bo: དོ་དམ་པ་ཁོ་ནས

en: Visitors, but administrator approval is required
bo: དོ་དམ་པས་ཆོག་མཆན་གནང་བའི་ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
