Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.9) - en to ga translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Calendar
ga: Féilire

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Upcoming Events
ga: Imeachtaí ag teacht aníos
