Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.9) - en to mg translation catalogue (23 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Node
mg: Fehy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Appearance
mg: Endrika

en: Log in
mg: Fidirana

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Short
mg: Fohy

en: People
mg: Olona
