Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (99 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Development
az: Develop

en: Groups
az: Qruplar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Text
az: Mətn

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Unknown
az: Naməlum

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Options
az: Seçimlər

en: Node
az: Material

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Advanced
az: Əlavə

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: OR
az: Və ya

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Other
az: Digər

en: Allow
az: İcazə verin

en: Both
az: Hər ikisi

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Duration
az: Müddət

en: Germany
az: Almaniya

en: Sort by
az: Sırala

en: China
az: Çin

en: Pitcairn Islands
az: Pitkern adaları

en: Change
az: Dəyişmək

en: Source
az: Mənbə

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Map
az: Xəritə

en: author
az: müəllif

en: AND
az: VƏ

en: Right
az: Sağ

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Above
az: Yuxarıda

en: @min and @max
az: @min və @max

en: Form
az: Forma

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Hide
az: Gizlət

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Pager
az: Peycer

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: Time ago
az: Vaxt əvvəl

en: Custom format
az: Fərdi format

en: Is not one of
az: biri deyil

en: Is one of
az: Biridir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Content type name
az: Məzmun növünün adı

en: Relative date
az: Nisbi tarix

en: Facility
az: Təsis

en: Default values
az: Defolt dəyərlər
