Bamboo (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: You are here
sv: Du är här

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot
