Bamboo (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna
