Bamboo (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Help
ar: المساعدة

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول
