Bamboo (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Help
it: Aiuto

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale
