Bamboo (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Help
tr: Yardım

en: Top
tr: En üst

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Content top
tr: Önce içerik

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Preface first
tr: Giriş ilk

en: Jump to top of page
tr: Sayfanın başına git

en: Footer first
tr: Birinci alt bilgi

en: Footer second
tr: İkinci alt bilgi

en: Footer third
tr: Üçüncü alt bilgi

en: &nbsp;» Home Page
tr: &nbsp;» Anasayfa

en:  » Home Page
tr:  Anasayfa
