Basetis GDPR (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Path
fa: مسیر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: 1 year
fa: یک سال

en: Level
fa: سطح

en: Change
fa: تغییر

en: Find
fa: پیدا کن

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: and
fa: و

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
