Basetis GDPR (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Date
id: Tanggal

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Path
id: Jalur

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Creation date
id: Tanggal dibuat

en: Change
id: ubah

en: Find
id: Cari

en: Are you sure?
id: Anda yakin?

en: Go back
id: Kembali

en: and
id: dan

en: Page path
id: Path halaman

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
