Basetis GDPR (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Creation date
ro: Dată creare

en: 1 year
ro: 1 an

en: Change
ro: Modificare

en: Are you sure?
ro: Sunteți sigur(ă)?

en: Go back
ro: Înapoi

en: and
ro: şi

en: Page path
ro: Calea paginii

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
