Basetis GDPR (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Go back
sr: Предходни корак
