Basetis GDPR (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Path
ja: パス

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Level
ja: レベル

en: Change
ja: 変更

en: Accept
ja: 受け入れる

en: Are you sure?
ja: 本当に良いですか?

en: User Id
ja: ユーザーID

en: and
ja: かつ

en: Page path
ja: ページパス

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
