Basetis GDPR (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ
