Basic cart (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Subject
ne: विषय

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Email
ne: ईमेल

en: Management
ne: व्यवस्थापन
