Basic cart (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Subject
lt: Tema

en: Currency
lt: Valiuta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Format
lt: Formatas

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Price
lt: Kaina

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Order
lt: Tvarka

en: City
lt: Miestas

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Orders
lt: Užsakymai

en: View cart
lt: Peržiūrėti

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: Add to cart redirect
lt: Pridėti į krepšelį nuokreipimas

en: Form to put the product in the customer's cart.
lt: Forma įdėti prekę į kliento krepšelį.

en: User email
lt: Nario el.paštas

en: Add to cart form
lt: Pridėti į krepšelį forma

en: Is a product
lt: Yra prekė

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: Your shopping cart is empty.
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias.

en: Management
lt: Valdymas
