Basic cart (7.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Currency
nl: Valuta

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Format
nl: Opmaak

en: Text
nl: Tekst

en: Email
nl: E-mail

en: Price
nl: Prijs

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Order
nl: Volgorde

en: City
nl: Plaats

en: Zip code
nl: Postcode

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: Products
nl: Producten

en: Orders
nl: Bestellingen

en: View cart
nl: Winkelwagen bekijken

en: Your cart is empty.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: VAT
nl: BTW

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen

en: Add to cart redirect
nl: Redirect bij Toevoegen aan winkelwagen

en: Form to put the product in the customer's cart.
nl: Formulier dat het product in de winkelwagen van de klant stopt.

en: User email
nl: Emailadres gebruiker

en: Add to cart form
nl: Toevoegen aan winkelwagenformulier

en: Is a product
nl: Is een product

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: Numeric
nl: Numeriek

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
nl: Het <em>Beheermenu</em> bevat links voor beheertaken.

en: Your shopping cart is empty.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Management
nl: Beheer

en: Total VAT
nl: Totaal BTW
