Basic webmail (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Move
ar: تحريك

en: Update
ar: تحديث

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مخصص

en: Send
ar: أرسل

en: Copy
ar: نسخ

en: Reply
ar: رد

en: Custom format
ar: نسق خاص
