Bassets Client (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Count
ar: العدد

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Caption
ar: شرح
