Bassets Server (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Free tagging
sv: Fri märkning

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Manual
sv: Manuell

en: Minimum height
sv: Minsta höjd

en: Minimum width
sv: Minsta bredd

en: Caption
sv: Bildtext

en: Unit
sv: Enhet

en: Orientation
sv: Orientering

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Title text
sv: Text för titel

en: pixels
sv: pixlar

en: The specified file %name could not be uploaded.
sv: Den angivna filen %name kunde inte laddas upp.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
sv: Bilden är för stor. Maximal storlek är %dimensions pixlar.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
sv: Bilden är för liten. Minsta storlek är %dimensions pixlar.

en: Maximum height
sv: Största höjd

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Maximum image resolution
sv: Största bildupplösning

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Minimum image resolution
sv: Minsta bildupplösning
