Bassets Server (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Description
fa: شرح

en: License
fa: لایسنس

en: Free tagging
fa: برچسب آزاد

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Manual
fa: دستی

en: Minimum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: Caption
fa: عنوان

en: Cron
fa: کرون

en: Title text
fa: متن عنوان

en: pixels
fa: پیکسل

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمی‌تواند بارگذاری شود.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
fa: تصویر خیلی بزرگ است؛ حداکثر ابعاد مجاز %dimensions پیکسل است.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
fa: تصویر خیلی کوچک است؛ حداقل ابعاد مجاز %dimensions پیکسل است.

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Maximum image resolution
fa: حداکثر کیفیت تصویر

en: Minimum image resolution
fa: حداقل ابعاد تصویر
