Bassets Server (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: License
ro: Licență

en: Free tagging
ro: Etichetare liberă

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Minimum height
ro: Înălțime minimă

en: Minimum width
ro: Lățime minimă

en: Caption
ro: Legendă

en: Title text
ro: Textul titlului

en: pixels
ro: pixeli

en: The specified file %name could not be uploaded.
ro: Fişierul specificat %name nu a putut fi încărcat.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
ro: Imaginea este prea mare; dimensiunile maxime fiind de %dimensions pixeli.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
ro: Imaginea este prea mică; dimensiunile minime fiind de %dimensions pixeli.

en: Maximum height
ro: Înălțime maximă

en: Maximum width
ro: Lățime maximă

en: Maximum image resolution
ro: Rezoluţie maximă imagine

en: Minimum image resolution
ro: Rezoluție minimă a imaginii
