Bassets Server (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Free tagging
ar: توسيم حر

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Minimum height
ar: أقل ارتفاع

en: Minimum width
ar: أقل عرض

en: Caption
ar: شرح

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: pixels
ar: بكسلات

en: The specified file %name could not be uploaded.
ar: لم يتم تحويل الملف المحدد %name.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
ar: الصورة كبيرة جدا؛ الحد الأقصى هو %dimensions بكسل.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
ar: الصورة صغيرة جداً؛ الحد الأدنى هو %dimensions بكسل.

en: Maximum height
ar: أقصى ارتفاع

en: Maximum width
ar: أقصى عرض

en: Maximum image resolution
ar: أقصى دقة للصورة

en: Minimum image resolution
ar: الحد الأدنى لدقة الصورة
