Booking and Availability Management Tools for Drupal (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: edit
az: redaktə et

en: Anonymous
az: Anonim

en: - Select -
az: - Seçin -
