Bazaarvoice (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Never
hy: Երբեք
