Bazaarvoice (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ
