Bazaarvoice (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Never
fa: هیچوقت

en: here
fa: اینجا

en: Site Name
fa: نام سایت

en: Production
fa: محصولات

en: Select
fa: انتخاب

en: Locales
fa: مناطق
