Bazaarvoice (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Attribute
he: מאפיין

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Never
he: לעולם

en: By
he: מאת

en: Select
he: בחר

en: Rating
he: דירוג
