Bazaarvoice (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
