Bazaarvoice (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Attribute
ro: Atribut

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: File path
ro: Cale fişier

en: Edit
ro: Editați

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Never
ro: Niciodată

en: By
ro: De

en: here
ro: aici

en: Production
ro: Producţie

en: Select
ro: Alege

en: Locales
ro: Locale

en: Attribute ID
ro: ID atribut
