BigBlueButton (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: none
da: ingen

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Role
da: Rolle

en: Show
da: Vis

en: Join
da: Tilmeld

en: Welcome message
da: Velkomstmeddelelse

en: Hide
da: Skjul

en: Joined
da: Indmeldt

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: No response
da: Intet svar

en: installation instructions
da: installationsvejledningen

en: TODO: please describe this field!
da: TODO: beskriv venligst dette felt!

en: Welcome to @title
da: Velkommen til @titel
