BigBlueButton (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: none
he: ללא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Role
he: תפקיד

en: Show
he: הצג

en: Join
he: הצטרף

en: Welcome message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: Hide
he: הסתרה

en: Joined
he: הצטרף

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: TODO: please describe this field!
he: TODO: נא לתאר את השדה הזה!

en: Welcome to @title
he: ברוכים הבאים ל@title
